W dniach od 11 do 13 września na terenie Stadniny Koni w Kozienicach zorganizowane zostały Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dla Kucy, Małych Koni i Amatorów. W zawodach wzięło udział ponad 140 zawodników, którzy podzieleni zostali na osiem grup startowych.
W niedzielę 13 września odbyły się Finały zawodów, podczas których wyłonione zostały najlepsze pary jeździeckie. Starosta Kozienicki Andrzej Jung ufundował nagrody o łącznej wartości 1 000 zł dla zwycięzców w kategoriach: Kuce Grupa C oraz Kuce Grupa D. Nagrody w imieniu Starosty wręczył Tomasz Trela Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Rady Powiatu Kozienickiego. Wyniki zawodów dostępna są na stronie www.zawodykonne.com.

W dniach od 11 do 13 września na terenie Stadniny Koni w Kozienicach zorganizowane zostały Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dla Kucy, Małych Koni i Amatorów W dniach od 11 do 13 września na terenie Stadniny Koni w Kozienicach zorganizowane zostały Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dla Kucy, Małych Koni i Amatorów W dniach od 11 do 13 września na terenie Stadniny Koni w Kozienicach zorganizowane zostały Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dla Kucy, Małych Koni i Amatorów