Kalendarz wydarzeń

PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI
Niedziela, 15 Lipiec 2018, 12:00
Kontakt www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8404

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI.

Spektakl BAJKA DO ZJEDZENIA zaprezentują aktorzy z Teatru TAK z Radomia.

Spotkanie z teatrem odbędzie się 15 lipca 2018 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.

Wstęp wolny!
UWAGA: Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania od godz. 13.00 dnia 7 lipca 2018 r. w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę

Miejsce Sala koncertowo-kinowa Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach
BAJKA DO ZJEDZENIA

To smaczna opowieść o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukrytych zostało wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób aktorzy odpowiedzą na pytanie, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch.

Akcja dzieje się we śnie. W pokoju śpiącego Karolka dzieją się nadzwyczajne rzeczy. Pan Cukier kusi słodyczami, Superwitamina rozdaje witaminowe moce i zabiera dzieci na wojnę z Cukrem, kucharz gotuje jarzynową zupę, żongluje czapkami, dzwonkami i pytaniami, a Kulturka Fizyczna zaraża ruchem wszystkie super dzieci. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

Spektakl zawiera elementy języka angielskiego:
- warzywa i owoce,
- nazwy dyscyplin sportowych.