Lokalne oddziały ogólnopolskich organizacji i stowarzyszeń

  1. Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Kozienicach – Prezes: Wiącek Bogusław.
  2. Związek Inwalidów Wojennych RP – Prezes: Caban Stanisław; adres: ul. Parkowa 5, 26-900 Kozienice.
  3. Radomskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Kozienicach – Prezes: Kasjaniuk Henryk.
  4. Polski Związek Wędkarski Okręg Radomski Koło w Kozienicach-Miasto – Prezes: Górnicki Andrzej.
  5. Polski Związek Wędkarski Okręg Radomski Koło przy Elektrowni „Kozienice" w Świerżach Górnych – Prezes: Matla Zdzisław.
  6. Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział w Kozienicach – Prezes: Nowakowski Arkadiusz; Adres: ul. 1 Maja 5, 26-900 Kozienice.
  7. Polski Związek Filatelistów Koło przy Elektrowni „Kozienice" – Prezes: Orliński Julian.
  8. Stowarzyszenie Działkowców Kępy Niemojewskiej – Prezes: Jamróz Zbigniew.
  9. Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Oddział Gminy w Gniewoszowie – Prezes: Szewczyk Jan.
  10. Polski Związek Wędkarski – Koło w Sieciechowie – Prezes: Witek Wiesław.
  11. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło nr 5 w Kozienicach – Prezes: Jerzy Hałdaś.
  12. Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Wojska Polskiego Koło Nr 3 – Prezes: Barański Tadeusz; Adres: ul. Radomska 36, 26-900 Kozienice.
  13. Towarzystwo Pamięci Józefa Piłsudskiego w Głowaczowie – Prezes: Różalski Józef.
  14. Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Koło w Kozienicach – Prezes: Danuta Bilska; Adres: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach, ul. Sikorskiego 10, 26-900 Kozienice.
  15. Polski Związek Emerytów i Rencistów Oddział w Kozienicach – Prezes: Teresa Siejka; Adres: ul. Warszawska 4, 26-900 Kozienice.
  16. Stowarzyszenie Polskich Kombatantów w Kraju Koło nr 1 w Kozienicach - Prezes Jan Pawlik; Adres: ul. Konstytucji 3-go Maja 8, 26-900 Kozienice.

Stowarzyszenia zarejestrowane w KRS

Wykaz stowarzyszeń zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sadowym:

 

  1.  Klub Abstynentów Wzajemnej Pomocy „Cisza" w Kozienicach
    Prezes: Grzegorz Śmietanka; adres: ul. Warszawska 47, 26-900 Kozienice; KRS: 0000161625.
  2. Towarzystwo Miłośników Ziemi Kozienickiej w Kozienicach
    Prezes: Lech Wiśniewski; adres:   ul. Kochanowskiego 22, 26-900 Kozienice; KRS: 0000099930.
  3. Stowarzyszenie Przyjaciół Garbatki w Garbatce-Letnisko
    Prezes: Marianna Dziedzicka; adres: ul. Nałkowskiej 7, 26-930 Garbatka-Letnisko; KRS: 0000270630.
  4. Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Studzianki
    Prezes: Renata Plak; adres: Studzianki Pancerne, 26-903 Głowaczów; KRS: 0000083351.
  5. Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Wsi – Nasze Dzieci
    Prezes: Agata Starzyk; adres: Ursynów 38A, 26-903 Głowaczów; KRS: 0000037146.
  6. Stowarzyszenie „Bezpieczny Powiat Kozienicki"
    Prezes: (brak danych)
    ; adres: ul. Radomska 1, 26-900 Kozienice; KRS: 0000080379.
  7. Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej
    Prezes: Mariusz Prawda; adres: Langiewicza 27, 26-900 Kozienice; KRS: 0000180192.
  8. Stowarzyszenie Klubu Abstynentów Victoria
    Prezes: Zbigniew Pastuszko
    , adres: Świerże Górne 55, 26-900 Kozienice; KRS: 0000226761.
  9. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Sami Sobie"
    Prezes: Danuta Bernacik; adres: ul. Skłodowskiej 3, 26-900 Kozienice; KRS: 0000216086.
  10. Stowarzyszenie Bezrobotnych „Róbmy Swoje"
    Prezes: Tomasz Arendarski; adres: ul. Warszawska 47, 26-900 Kozienice, KRS:0000226205.
  11. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Kosionek
    Prezes: Ewa Frieman, adres: Wólka Brzózka 52, 26-903 Głowaczów; KRS: 0000168763.
  12. Stowarzyszenie „Pamięć i Przyszłość"
    Prezes: Jerzy Drągowski
    ; adres: ul. Szczęśliwa 12, 26-900 Kozienice; KRS: 0000231504.
  13. Stowarzyszenie „Porozumienie dla Rozwoju"
    Prezes: Irena Bielawska
    ; adres: ul. Świerczewskiego 21, 26-900 Kozienice; KRS: 0000271466.
  14. Klub Seniora „Złota Jesień" Kozienice
    Prezes: Genowefa Puszczecka-Basaj
    ; adres: ul. Warszawska 19, 26-900 Kozienice; KRS: 0000422198.
  15. Stowarzyszenie „Nasz Region Kozienicki"
    Prezes: Jan Żak
    ; adres: ul. Skłodowskiej 8/48, 26-900 Kozienice; KRS: 0000238602.
  16. Klub Miłośników Ziemi Magnuszewskiej
    Prezes: Marek Drapała
    ; adres: ul. Bohaterów Studzianek 10A, 26-910 Magnuszew; KRS:0000280183.
  17. Stowarzyszenie „SŁOWIK"
    Prezes: Wiktor Lutek
    ; adres: Słowiki Stare 43a, 26-922 Sieciechów; KRS:0000306939.
  18. Stowarzyszenie „GRABO"
    Prezes: Teresa Bogumił
    ; adres: ul. Pułaskiego 16, 26-902 Grabów nad Pilicą; KRS: 0000303669.
  19. Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Kozienickiej - Prezes: Barbara Gontarek; adres: ul. Kochanowskiego 28, 26-900 Kozienice; KRS: 0000320906
  20. Kozienickie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych
    Prezes: Tomasz Pakuła; adres: ul. Kochanowskiego 22, 26-900 Kozienice; KRS: 0000321419.
  21. Stowarzyszenie Kawaleryjskie Imienia 22 Pułku Ułanów Podkarpackich Garbatka-Letnisko
    Prezes: Paweł Kibil; adres: ul. Wspólna 9, 26-930 Garbatka-Letnisko; KRS: 0000327197.
  22. Stowarzyszenie „RENKA"
    Prezes: Renata Wołos; adres: ul. Warszawska 75, 26-900 Kozienice; KRS: 0000344994.
  23. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej w Kozienicach – KANON
    Prezes: Tadeusz Majewski; Adres: ul. Kościuszki 1, 26-900 Kozienice; KRS: 0000349133.
  24. Stowarzyszenie Kibiców MKS Kozienice -
    Prezes: Rafał Żak
    ; Adres: ul. Lubelska 30 , 26-900 Kozienice; KRS: 0000349332.
  25. Stowarzyszenie „Klub Żeglarski DAL"
    Prezes: Waldemar Przedniczek; adres: ul. Sienkiewicza 6, 26-900 Kozienice; KRS: 0000374645.
  26. Stowarzyszenie „Miasto Naszych Marzeń"
    Prezes: Małgorzata Luśtyk;
    adres: ul. Leśna 3, 26-900 Kozienice; KRS: 0000386650.
  27. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Głowaczów
    Prezes: Krzysztof Wolski
    ; adres: Głowaczów; KRS: 0000402872.
  28. Stowarzyszenie "RAZEM DLA ŁUCZYNOWA" -
    Prezes: Marianna Fusiek; adres: ul. Piaskowa 24, Łuczynów, 26-900 Kozienice; KRS: 0000548470
  29. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Ziemi Kozienickiej –
    Prezes – Wojciech Węgrzycki; adres: ul. Wojska Polskiego 6, 26-900 Kozienice; RST 735
  30. Stowarzyszenie Grabów nad Pilicą 2000 –
    Prezes – Marcin Szczepaniak; adres: ul. Pułaskiego 51, 26-902 Grabów n/Pilicą; RST 745
  31. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomoc Rodzinie” –
    Prezes - Marek Sot; adres: Opactwo 18, 26-930 Garbatka-Letnisko; RST 699
  32. „Kozienickie Stowarzyszenie Pomocy Najmłodszym” –
    Prezes – Teresa Pomarańska; adres: Łuczynów 134, 26-900 Kozienice; KRS 0000280111
  33. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kociołki i Okolic –
    Prezes – Krystyna Smolarczyk; adres: Kociołki; KRS 0000471685
  34. Stowarzyszenie 50+ Szansa Dla Ciebie –
    Prezes - Anna Szafarz; adres: Osiemborów; KRS 0000474383
  35. Stowarzyszenie Klub Seniora „Radosna Jesień” Kozienice –
    Prezes – Marian Hałdaś; adres: ul. Skłodowskiej 3, 26-900 Kozienice; KRS 0000552907
  36. Kozienickie Stowarzyszenie Jednośladów HUSARR –
    Prezes – Artur Machnicki; adres: Brzóza ul. Ryczywolska 24; KRS 0000556773
  37. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Pokolenia” Rozniszew –
    Prezes – Agnieszka Suska; adres: Rozniszew 29, 26-910 Magnuszew; KRS 0000561740
  38. Stowarzyszenie „Moja i Twoja Przyszłość” –
    Prezes - Andrzej Romanowski; adres: Przewóz Stary; KRS 0000571363
  39. „Stowarzyszenie Drzewna” Garbatka-Letnisko –
    Prezes – Mirosław Dziedzicki; adres:Garbatka-Letnisko; KRS 0000575530
  40. Stowarzyszenie Grodzisko Leżeńskie –
    Prezes – Strzelczyk Rafał; adres: Leżenice 14, 26-903 Głowaczów; KRS 0000576727
  41. Ośrodek Integracji Konnej przy Stajni Kociołki „Puszcza Kozienicka” –
    Prezes - Amerek Paweł; adres: Kociołki; KRS 0000591680
  42. Stowarzyszenie „Wesołe Słoneczka z Cecylówki” –
    Prezes – Agnieszka Sygocka; adres: Cecylówka Brzózka; KRS 0000606267
  43. Stowarzyszenie historyczno-eksploracyjne „ZAPILCZE” –
    Prezes - Grzegorz Kwaśnik; adres: Głowaczów; KRS 0000630324

Stowarzyszenia zwykłe

Stowarzyszenia zwykłe:

  1. „Pieniądze i Więź" – Prezes: Mariusz Wójcicki,
    adres: ul. Batalionów Chłopskich 45, 26-900 Kozienice.
  2. Międzyszkolny Zespół Doskonalenia Nauczycieli Gminy Gniewoszów – Prezes: Bernacik Lila,
    adres: Publiczna Szkoła Podstawowa w Wysokim Kole, 26-920 Gniewoszów.
  3. „Klub Olimpijczyka" – Prezes: brak danych,
    adres: KCRiS, ul. Legionów 4, 26-900 Kozienice.
  4. Stowarzyszenie „Patriotyczno- Chrześcijańskie" – Prezes: Warchoł Bolesław,
    adres: ul. Kochanowskiego 364, 26-930 Garbatka-Letnisko.
  5. Klub Seniora „RELAKS" – Prezes: Wójcicka Mirosława,
    adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kozienicach, ul. Konstytucji 3-go Maja 3, 26-900 Kozienice.
  6. Stowarzyszenie Fanów Sportu – Prezes: Jakub Staroń,
    adres: ul. Wojska Polskiego 14, 26-900 Kozienice.
  7. Kozienicki Kongres Samorządowy – Prezes: Sitkowski Zbigniew,
    adres: Opatkowice 7.
  8. Stowarzyszenie „Praworządny Powiat, Miasto i Gmina" – Prezes: Józef Grzegorz Małaśnicki,
    adres: ul. Warecka, 26-903 Głowaczów.
  9. Stowarzyszenie „Nowoczesna Gospodyni" – Prezes: Anna Gola,
    adres: Stanisławice 118a, 26-900 Kozienice.
  10. Stowarzyszenie „Na zdrowie" – Prezes: Grudniewski Edward,
    adres: ul. Zygmunta Starego 21, 26-900 Kozienice.
  11. Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Spon-tan" – Prezes: Małgorzata Całczyńska,
    adres: Kozienice.
  12. Stowarzyszenie „Wiślane Przymierze" – Prezes: Martin Bożek,
    adres: Sieciechów.
  13. Kozienickie Stowarzyszenie Twórców Fotografii – Prezes: Katarzyna Bednarska-Maj,
    adres: ul. Legionów 4, 26-900 Kozienice.
  14. Stowarzyszenie „Alternatywa Samorządowa Ziemi Kozienickiej" – Prezes: Martin Bożek,
    adres: ul. Skłodowskiej 4/16, 26-900 Kozienice.
  15. Stowarzyszenie Grabów nad Pilicą – Prezes: Marcin Szczepaniak,
    adres: ul. Pułaskiego 51, 26-902 Grabów n/Pilicą.
  16. Stowarzyszenie WIŚLANA - Prezes: Grzegorz Piątkowski,
    adres: ul. Miodowa 3a, 26-900 Kozienice

Uczniowskie kluby sportowe

WYKAZ UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH BĘDĄCYCH W EWIDENCJI STAROSTWA POWIATOWEGO W KOZIENICACH


Lp. Nr ewidencji Nazwa Adres siedziby
Dyscyplina
1.

2A/99

Uczniowski Klub Sportowy

„Jedynka”

26-900 Kozienice

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Tadeusza Kościuszki 1

www.uksjedynkakozienice.pl

PIŁKA SIATKOWA

2.

3/99

Uczniowski Klub Sportowy

„Brzóza”

26-903 Głowaczów

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Brzózie

Brzóza 92

TENIS STOŁOWY

3.

7/99

Miejsko Gminny Uczniowski

Klub Sportowy

„KOZIENICE”

26-900 Kozienice

ul. Starowiejska 29

PIŁKA KOSZYKOWA, SIATKOWA, TENIS STOŁOWY

4.

10/00

Uczniowski Klub Sportowy

„Jastrząb”

26-903 Głowaczów

Publiczne Gimnazjum

ul. Warecka 10

PIŁKA NOŻNA

5.

13/02

Uczniowski Klub Sportowy

przy Szkole podstawowej

w Stanisławicach

26-900 Kozienice

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Stanisławicach

Stanisławice 94

TENIS STOŁOWY, PIŁKA SIATKOWA

6.

14/02

Uczniowski Klub Sportowy

„Jarusie”

26-900 Kozienice

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Janikowie

LEKKOATLETYKA,

TENIS STOŁOWY

7.

15/02

Uczniowski Klub Sportowy

„Sokół”

26-903 Głowaczów

ul. Warecka 10

SPORTY RÓŻNE

8.

17/02

Uczniowski Klub Sportowy

„Sokoliki”

26-900 Kozienice

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Piotrkowicach

Piotrkowice 40

SPORTY RÓŻNE
9.

18/03

Uczniowski Klub Sportowy

„Orlik”

26-920 Gniewoszów

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Gniewoszowie

ul. M. Konopnickiej 19

PIŁKA KOSZYKOWA, SIATKOWA, TENIS STOŁOWY

10.

19/03

Uczniowski Klub Sportowy

„Żak”

26-910 Magnuszew

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Magnuszewie
Bohaterów Września 10

SPORTY RÓŻNE

11.

21/03

Uczniowski Klub Sportowy

„Brzeźnica

26-900 Kozienice

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Brzeźnicy

Brzeźnica 9

SPORTY RÓŻNE

12.

22/03

Uczniowski Klub Sportowy

„Tęcza”

26-902 Grabów n/Pilicą

Szkoła Podstawowa w Augustowie

PIŁKA NOŻNA

13.

26/03

Uczniowski Klub Sportowy

„Olimp”

26-900 Kozienice

Hala Sportowa

ul. Głowaczowska

SPORT RÓŻNE

14.

25/04

Uczniowski Klub Sportowy

„Tarcza”

26-900 Kozienice

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Jana Pawła II

ul. Nowy Świat 24

STRZELECTWO SPORTOWE

15.

28/05

Uczniowski Klub Sportowy

„Rondo”

26-920 Gniewoszów

ul. M. Konopnickiej 19

PIŁKA SIATKOWA, KOSZYKOWA

16.

31/05

Uczniowski Klub Sportowy

„Aquator”

26-900 Kozienice

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Tadeusza Kościuszki 1



PŁYWANIE

17.

32/10

OLIMPIJCZYK

Zespół Szkół Samorządowych
Hanki Lewandowicz 2
26-930 Garbatka-Letnisko

SPORTY RÓŻNE

Stowarzyszenia kultury fizycznej

WYKAZ STOWARZYSZEŃ KULTURY FIZYCZNEJ BĘDĄCYCH W EWIDENCJI STAROSTWA POWIATOWEGO W KOZIENICACH

Lp. Nr ewidencji Nazwa Adres siedziby
Dyscyplina
1. 33/11 Kozienickie Stowarzyszenie Tenisa 26- 900 Kozienice
ul. Legionów

TENIS ZIEMNY
2. 4/99
Pożytek
publiczny
Klub Jeździecki „SKARB”
przy stadninie koni Kozienice
26-900 Kozienice
ul. Wiślana 12

JEŹDZIECTWO
3. 6/99 Ludowy Klub Sportowy
„Plon”
26-930 Garbatka Letnisko
ul. Kolejowa 22

PIŁKA NOŻNA
4. 11/99 Powiatowy Szkolny
Związek Sportowy
26-900 Kozienice
ul. Nowy Świat 24
SPORTY RÓŻNE
5. 12/99
Pożytek
publiczny
Ludowy Klub Sportowy
„MEGAWAT”

26-900 Kozienice
Świerże Górne 25 A

PIŁKA NOŻNA
6. 13/00 Gminny Klub Sportowy
Sieciechów
26-922 Sieciechów
ul. Paryż 8
tel. (048) 6216153
PIŁKA NOŻNA
7. 14/00 Klub Sportowy
„ENERGIA" KOZIENICE
26-900 Kozienice
ul. Sportowa 3

PIŁKA NOŻNA
8. 15/01 Wiejski Klub Sportowy
„Zajezierze”
26-922 Zajezierze
ul. 28-go Pułku Artylerii Lekkiej 18

PIŁKA NOŻNA
9. 16/02 Klub Sportowy
„LEGION”
26-903 Głowaczów
ul. Warecka 10

PIŁKA NOŻNA
10. 17/02 Klub Sportowy
LZS Magnuszew
 26-910 Magnuszew
ul. Saperów 24

PIŁKA NOŻNA
11. 24/04  Młodzieżowy Ludowy Klub
Sportowy „Dąb” 
26-900 Kozienice
ul. Sportowa 3

LEKKOATLETYKA
12.  18/05  Kozienicki Klub Siatkówki Kozienice
(„ARMAT”)
 26-900 Kozienice
ul. Bohaterów Studzianek 30

PIŁKA SIATKOWA
13.  19/05  Mazowiecki Klub
TANG SOO DO
26-930 Garbatka Letnisko
Garbatka Nowa 7

SPORTY WALKI
14.  29/05 Nadwiślański Klub Sportów
Walki „WULKAN”
 26-900 Kozienice
ul. Hamernicka 13/17

SPORTY WALKI
15.  10/07  Klub Jeździecki
„GALOP”
26-900 Kozienice
ul. Bohaterów Getta 10
tel. (048) 6142701
JEŹDZIECTWO 
16.  21/07  Klub Piłkarski Stanisławice  26-900 Kozienice
Stanisławice 94

PIŁKA NOŻNA
17.  22/07 Miejsko – Gminny Klub Sportów
Obronnych „HAMER”
 26-900 Kozienice
ul. Nowy Świat 24

STRZELECTWO SPORTOWE
18. 23/07
Pożytek
publiczny 
Sportowy Klub Pływacki
„DELFIN” 
26-900 Kozienice
ul. Głowaczowska 41

 PŁYWANIE
19. 24/07 Klub Sportowy
KS Gniewoszów
26-920 Gniewoszów
ul. Lubelska 16

TENIS

Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdp
bip

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

kozienicki

Kalendarium

21.05.2018
23. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”
Sala kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29)
26.05.2018
Rozstrzygnięcie konkursu PEJZAŻ
27.05.2018
Spotkanie literackie WITRYNA
Sala wystawowa Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach (ul. Warszawska 29)
09.06.2018
V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA BREAK DANCE „KOZIENICE CITY BREAKERS”
Amfiteatr nad Jeziorem Kozienickim przy ul. Bohaterów Studzianek 30

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych