Komisje Rady Powiatu

SKŁAD KOMISJI RADY POWIATU V KADENCJI NA LATA 2018-2023

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

 

1. Marcin Zmitrowicz – Przewodniczący
2. Henryk Plak
3. Tomasz Trela
4. Emanuel Zawodnik
5. Grzegorz Sotowski

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

1. Grzegorz Sotowski – Przewodniczący
2. Waldemar Witkowski
3. Tomasz Trela
4. Henryk Plak
5. Marcin Zmitrowicz

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I PROMOCJI

 

1. Tomasz Trela – Przewodniczący
2. Marcin Zmitrowicz
3. Małgorzata Siekut
4. Małgorzata Bebelska
5. Krzysztof Wolski
6. Emanuel Zawodnik

 

KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

 

1. Lidia Ligorowska – Przewodnicząca
2. Waldemar Banaś
3. Małgorzata Siekut
4. Mirosław Górka

 

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

 

1. Waldemar Witkowski – Przewodniczący
2. Zbigniew Sitkowski
3. Lidia Ligorowska
4. Marek Kucharski
5. Jerzy Śmiech
6. Grażyna Ziółek
7. Włodzimierz Stysiak
8. Stanisław Orzechowski

 

KOMISJA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA, DRÓG PUBLICZNYCH  I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

 

1. Henryk Plak – Przewodniczący
2. Waldemar Banaś
3. Grzegorz Sotowski
4. Jerzy Śmiech
5. Grażyna Ziółek
6. Emanuel Zawodnik

 

KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW, MIENIA POWIATU I ROZWOJU GOSPODARCZEGO

 

1. Małgorzata Bebelska – Przewodnicząca
2. Waldemar Witkowski
3. Marek Kucharski
4. Zbigniew Sitkowski
5. Mirosław Górka

 

 

SKŁAD KOMISJI RADY POWIATU V KADENCJI NA LATA 2014-2018

KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW, MIENIA POWIATU I ROZWOJU GOSPODARCZEGO

 

  1. Robert Wojcieszek – Przewodniczący
  2. Marek Kucharski
  3. Grzegorz Sotowski
  4. Waldemar Witkowski
  5. Roman Wysocki
  6. Dariusz Zawodnik

 

KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I GEODEZJI

 

  1. Stanisław Orzechowski - Przewodniczący
  2. Mirosław Górka
  3. Tadeusz Kowalczyk
  4. Wacław Woźniak

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I PROMOCJI

 

  1. Krzysztof Wolski - Przewodniczący
  2. Janina Golik
  3. Mirosław Górka
  4. Robert Grygiel
  5. Marek Kucharski
  6. Krzysztof Sałek
  7. Barbara Woszczyk
  8. Grażyna Ziółek

 

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

  1. Waldemar Witkowski – Przewodniczący
  2. Janina Golik
  3. Robert Grygiel
  4. Krzysztof Sałek
  5. Włodzimierz Stysiak
  6. Grażyna Ziółek

 

 KOMISJA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA, DRÓG PUBLICZNYCH  I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

 

  1. Jacek Nazorek – Przewodniczący
  2. Tadeusz Kowalczyk
  3. Stanisław Orzechowski
  4. Grzegorz Sotowski
  5. Krzysztof Wolski
  6. Barbara Woszczyk
  7. Wacław Woźniak
  8. Dariusz Zawodnik

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Janina Golik – Przewodnicząca
  2. Roman Wysocki – Z-ca Przewodniczącej
  3. Jacek Nazorek – Sekretarz
  4. Robert Grygiel
  5. Robert Wojcieszek

 

 

Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

kozienicki

Kalendarium

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych