Skład Rady Powiatu poprzednich kadencji

SKŁAD RADY POWIATU IV KADENCJI 2010-2014

 

Włodzimierz Stysiak - przewodniczący

Krystyna Szcześniak - wiceprzewodnicząca

 

  1. Radosław Bienias
  2. Martin Bożek
  3. Marianna Fusiek
  4. Robert Grygiel
  5. Andrzej Jung
  6. Tadeusz Kowalczyk
  7. Marek Kucharski
  8. Ryszard Łachwa
  9. Józef Grzegorz Małaśnicki
  10. Tadeusz Molenda
  11. Stanisław Orzechowski
  12. Henryk Plak (mandat wygasł)
  13. Marek Przedniczek (mandat wygasł)
  14. Mieczysław Siembor (mandat wygasł)
  15. Barbara Sobota
  16. Grzegorz Sotowski
  17. Janusz Stąpór
  18. Włodzimierz Stysiak
  19. Krystyna Szcześniak
  20. Tomasz Śmietanka (mandat wygasł)
  21. Robert Wojcieszek
  22. Dariusz Zawodnik

SKŁAD RADY POWIATU III KADENCJI NA LATA 2006-2010

Krzysztof Wolski – przewodniczący

Barbara Woszczyk - wiceprzewodnicząca

 

  1. Waldemar Banaś
  2. Zenon Gnyś
  3. Andrzej Jung
  4. Wanda Karsznia - Czerska
  5. Marek Kucharski
  6. Bogumiła Kurek
  7. Ryszard Łachwa
  8. Józef Grzegorz Małaśnicki
  9. Marek Przedniczek
  10. Mieczysław Siembor
  11. Zbigniew Sitkowski
  12. Barbara Sobota
  13. Grzegorz Sotowski
  14. Janusz Stąpór
  15. Włodzimierz Stysiak
  16. Krzysztof Wolski
  17. Barbara Woszczyk
  18. Roman Wysocki
  19. Dariusz Zawodnik

 

SKŁAD RADY POWIATU II KADENCJI NA LATA 2002 - 2006

 

Michał Wojasiewicz - przewodniczący

Kazimierz Marchewka - wiceprzewodniczący

 

  1. Stefan Marek Banaś
  2. Edward Błaż
  3. Anna Drabik
  4. Stanisław Figlewicz
  5. Marian Frądczyk
  6. Zenon Gnyś
  7. Tadeusz Kowalczyk
  8. Marek Kucharski
  9. Zdzisław Łukasik
  10. Mirosław Łyszcz
  11. Kazimierz Marchewka
  12. Stanisław Orzechowski
  13. Tomasz Różański
  14. Mieczysław Siembor
  15. Jan Stepień
  16. Kazimierz Tarczyński
  17. Jerzy Wach
  18. Michał Wojasiewicz
  19. Roman Wysocki

 

SKŁAD RADY POWIATU I KADENCJI NA LATA 1998-2002

 

Leszek Stachurski - przewodniczący

Tadeusz Morzyński - wiceprzewodniczący

 

  1. Witold Adamski
  2. Stefan Marek Banaś
  3. Edward Błaż
  4. Janina Chelińska
  5. Czesław Czechyra
  6. Stanisław Figlewicz
  7. Bogdan Hodyra
  8. Dariusz Janeczek
  9. Kazimierz Kowalski
  10. Stanisława Kowalczyk
  11. Tadeusz Kowalczyk
  12. Dariusz Kusiński
  13. Mieczysław Kupiszewski
  14. Kazimierz Marchewka
  15. Tadeusz Morzyński
  16. Stanisław Orzechowski
  17. Bogdan Przychodzeń
  18. Marian Skierniewki
  19. Jan Stępień
  20. Barbara Sobota
  21. Leszek Stachurski
  22. Tadeusz Syroka
  23. Grzegorz Szewczyk
  24. Tomasz Śmietanka
  25. Jerzy Wach
  26. Krzysztof Wolski
  27. Bożena Wysocka
  28. Roman Wysocki
  29. Grażyna Ziółek
  30. Jan Żak

 

jak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdp
bip

 tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

geopowiat

zrealizuj usługę przez internet

Kalendarium

30.06.2017
NOC ŚWIĘTOJAŃSKA
Nabrzeże nad Jeziorem Kozienickim - teren Ośrodka Rekreacji i Turystyki, ul. Bohaterów Studzianek 30, Kozienice
03.07.2017 03.07 2017
Warsztaty plastyczne „Tablica do zadań specjalnych” w ramach OFERTY WAKACYJNEJ 2017 - LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2017 z KDK
Sala na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego, ul. Warszawska 29, Kozienice
04.07.2017 04.07 2017
Warsztaty wokalne dla solistów (zajęcia indywidualne) w ramach OFERTY WAKACYJNEJ 2017 - LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2017 z KDK
Sala muzyczna Centrum Kulturalno-Artystycznego, ul. Warszawska 29, Kozienice
04.07.2017 04.07 2017
Warsztaty plastyczne „Ramki-rybki” w ramach OFERTY WAKACYJNEJ 2017 - LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2017 z KDK
Sala sztuk plastycznych Centrum Kulturalno-Artystycznego, ul. Warszawska 29, Kozienice

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych