Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

25 czerwca Krzysztof Wolski Starosta Powiatu Kozienickiego wziął udział w uroczystym otwarciu Klubu Senior+ w Głowaczowie, który zlokalizowany został w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Utworzenie i wyposażenie Klubu zrealizowane zostało w ramach Rządowego Programu Wieloletniego "Senior+"na lata 2015 – 2020. Edycja 2020 Moduł I. Koordynatorem projektu był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głowaczowie.
Dla Starosty ukończenie realizacji zadania jest wyjątkowo satysfakcjonujące, bowiem nad wnioskiem o przyznanie środków z powyższego programu pracował osobiście, pełniąc funkcję Sekretarza Gminy Głowaczów.
W spotkaniu wzięli również udział: Artur Standowicz Wicewojewoda Mazowiecki, Krzysztof Murawski Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu, Mirosław Górka Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kozienickiego, Hubert Czubaj Wójt Gminy Głowaczów, Grażyna Rybarczyk Skarbnik Gminy, Piotr Marek Przewodniczący Rady Gminy, Agnieszka Górka Wiceprzewodnicząca Rady Gminy, Justyna Malinowska Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głowaczowie wraz z pracownikami, Stanisław Soboń Wiceprezes Zarządu OSP w Głowaczowie oraz goście honorowi wydarzenia Seniorzy z Sylwestrem Gałkiem Kierownikiem Klubu Senior+ w Głowaczowie.
W ramach zadania przeprowadzono gruntowny remont pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku OSP w Głowaczowie. Nowy Klub posiada kuchnię, salę spotkań z jadalnią, odpowiednio przystosowane toalety, szatnię oraz salę do zajęć ruchowych i rekreacyjnych. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w niezbędne sprzęty.

25 czerwca Krzysztof Wolski Starosta Powiatu Kozienickiego wziął udział w uroczystym otwarciu Klubu Senior+ w Głowaczowie, który zlokalizowany został w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej25 czerwca Krzysztof Wolski Starosta Powiatu Kozienickiego wziął udział w uroczystym otwarciu Klubu Senior+ w Głowaczowie, który zlokalizowany został w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej25 czerwca Krzysztof Wolski Starosta Powiatu Kozienickiego wziął udział w uroczystym otwarciu Klubu Senior+ w Głowaczowie, który zlokalizowany został w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej25 czerwca Krzysztof Wolski Starosta Powiatu Kozienickiego wziął udział w uroczystym otwarciu Klubu Senior+ w Głowaczowie, który zlokalizowany został w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Kalendarium

25.07.2021
II Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Kozienickiej
Gminy Głowaczów na Stadionie sportowym ul. Kozienicka 7A
01.08.2021 01.08 2021
VI SPOTKANIE NA PRZYCZÓŁKU
Magnuszew
01.08.2021
DNI GMINY GŁOWACZÓW
Stadion sportowy ul. Kozienicka 7A, Głowaczów
08.08.2021
77. Rocznica Bitwy pod Studziankami
Studzianki Pancerne

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych