Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

Powiat Kozienicki zgłosił udział w realizacji największego w Polsce Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Czerniaka w edycji 2021/2022, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe ONKOMA przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie – Państwowym Instytucie Badawczym (SKN ONKOMA).
Program skierowany jest do szkół ponadpodstawowych i ma na celu przekazanie wiedzy dotyczącej złotych zasad profilaktyki czerniaka, umiejętności przeprowadzenia samobadania skóry czy też różnicowania zmian podejrzanych o charakter nowotworowy.
Uczniowie staną się także ambasadorami akcji w swoich lokalnych środowiskach, zachęcając rodzinę i znajomych do podjęcia działań profilaktycznych.
Program rozpocznie się we wrześniu w szkołach ponadpodstawowych na terenie Powiatu Kozienickiego.


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych