Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

12 września na terenie powiatu kozienickiego odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu w Kolarstwie MTB, rozgrywane w ramach wyścigu z cyklu Legia MTB Maraton12 września na terenie powiatu kozienickiego odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu w Kolarstwie MTB, rozgrywane w ramach wyścigu z cyklu Legia MTB Maraton. Start i meta zawodów znajdowały się w Kozienicach przy ulicy Głowaczowskiej, na terenie dawnej strzelnicy.
Mistrzostwa były jednocześnie Memoriałem Janusza Stąpóra Starosty Powiatu Kozienickiego w latach 2006-2015.
Podobnie jak w latach ubiegłych, w wyścigu wzięło udział około 100 kolarzy amatorów. Tradycyjnie nie zabrakło w nim mieszkańców powiatu kozienickiego. Mistrzem Powiatu na dystansie GIGA został Andrzej Piasek, tuż za nim uplasowali się kolejno: Grzegorz Rusinowski oraz Piotr Łapiński. Na dystansie MEGA triumfował Mariusz Weronowicz, przed Mariuszem Bartosiewiczem i Piotrem Nowakowskim. Dekoracji zwycięzców dokonali Krzysztof Wolski Starosta Kozienicki, Mirosław Pułkowski Zastępca Burmistrza Gminy Kozienice oraz Marcin Wasiołek Dyrektor Wyścigu.
Organizatorami wydarzenia byli Klub Kolarski Legia 1928, Powiat Kozienicki i Gmina Kozienice.


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Kalendarium

05.09.2021
Festiwal „Mazowsze w Koronie” - Magnuszew
Kościół p.w. Świętego Jana Chrzciciela w Magnuszewie
10.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
11.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
12.09.2021
Turniej Piłkarski Ochotniczych Starży Pożarnych
Stadion Sportowy w Głowaczowie ul. Kozienicka 7A

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych