Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

szpitalkozienice logo duzePragniemy serdecznie podziękować za każdą już otrzymaną wszelką pomoc od wielu firm i osób prywatnych. Dziękujemy KAŻDEMU, kto w jakikolwiek sposób okazał nam wsparcie i pomoc.
Jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie materialne i finansowe. Każda pomoc sprawia, że czujemy się bezpieczniej przy wykonywaniu powierzonych zadań w tak trudnej sytuacji spowodowanej epidemią COVID-19.
Osoby lub firmy, które chcą pomóc SPZZOZ w Kozienicach proszone są o kontakt telefoniczny, w godzinach 8.00 – 15.00, na nr telefonu 48 67 97 200, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., po godz. 15.00 nr tel. 48 67 97 100.

Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc i wsparcie.

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych