Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

4 sierpnia po Mszy Świętej w Kościele pw. Świętego Krzyża w Kozienicach Pątnicy z powiatu kozienickiego, już po raz 32, wyruszyli w Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę4 sierpnia po Mszy Świętej w Kościele pw. Świętego Krzyża w Kozienicach Pątnicy z powiatu kozienickiego, już po raz 32, wyruszyli w Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku hasłem przewodnim pielgrzymiej wędrówki są słowa „Idźmy z Maryją w pokoju Chrystusa”.
Pielgrzymów oprócz ich rodzin na początek szlaku odprowadzili również Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski, Wicestarosta Małgorzata Bebelska, Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski oraz Zastępca Burmistrza Mirosław Pułkowski. Tradycyjnie Starostwo Powiatowe w Kozienicach przekazało Pątnikom koszulki, by przy wejściu na Jasną Górę stanowili jednolitą, dobrze identyfikowaną grupę.

 

 


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych