Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

13 stycznia w Starostwie Powiatowym gościła międzynarodowa delegacja przedstawicieli szkół europejskich13 stycznia w Starostwie Powiatowym gościła międzynarodowa delegacja przedstawicieli szkół europejskich, które wezmą udział w kolejnym projekcie realizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach.
W trakcie spotkania Dyrektor ZS Nr 1 Anna Gollasch i Wicedyrektor Paweł Boryczka pokrótce przybliżyli założenia projektu, który dotyczył będzie zagadnień związanych z robotyką oraz przedstawili gości, wśród których byli dyrektorzy i nauczyciele szkół z Niemiec, Węgier i Włoch.
Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski i Wicestarosta Małgorzata Bebelska zgodnie podkreślali, iż wszelkie formy działania służące rozwojowi placówek oraz podnoszeniu ich rangi i prestiżu zawsze będą wspierane przez Zarząd Powiatu. A współpraca międzynarodowa i realizowane w jej ramach inicjatywy niewątpliwie należą do najważniejszych i najskuteczniejszych w procesie edukacji. Partnerzy projektu zaznaczyli, iż podstawą prowadzenia każdego zadania jest dobra współpraca i wzajemne wsparcie wszystkich uczestników, co w dalszej perspektywie prowadzi do kolejnych, wspólnych działań.

Na zakończenie Starostowie przekazali gościom upominki i życzyli sukcesów w realizacji projektu.

Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski i Wicestarosta Małgorzata Bebelska Dyrektor ZS Nr 1 Anna Gollasch i Wicedyrektor Paweł Boryczka PRZEDSTAWICIELE SZKÓŁ Z NIEMIEC, WĘGIER I WŁOCH Z WIZYTĄ U STAROSTY KOZIENICKIEGONa zakończenie Starostowie przekazali gościom upominki i życzyli sukcesów w realizacji  projektu.