Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

szpitalkozienice logo duzeNawiązując do wcześniejszych informacji o bieżącej sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach, informujemy, że realizujemy świadczenia medyczne w pełnym zakresie we wszystkich oddziałach szpitalnych. Obecnie hospitalizujemy 192 pacjentów. Od stycznia 2023 roku przyjęto do oddziałów szpitalnych 5281 pacjentów.
Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (Poradnie, Pracownie Specjalistyczne) oraz Podstawowa Opieka Zdrowotna udzielają świadczeń zdrowotnych wszystkim zgłaszającym się pacjentom. W Laboratorium Analitycznym Centralnym oraz Pracowni Radiologii i USG wykonujemy badania diagnostyczne w pełnym zakresie. W związku z dużym zapotrzebowaniem na świadczenia pielęgnacyjno-opiekuńcze zwiększyliśmy bazę łóżkową w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym do 50.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Poradni Psychologiczno- Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w SP ZZOZ Kozienice. Dysponujemy doskonałą kadrą psychologów i psychoterapeutów oraz terapeutów środowiskowych z doświadczeniem w leczeniu zaburzeń psychologicznych u dzieci i młodzieży, dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom wielostronną i kompleksową pomoc terapeutyczną w ich środowisku społecznym. Świadczymy usługi polegające na diagnozie i leczeniu terapeutycznym. Natomiast nie diagnozujemy trudności szkolnych, nie jesteśmy też konkurencją dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a raczej wsparciem i uzupełnieniem jej działań. Wszystkie nasze usługi są bezpłatne, działamy w ramach NFZ. Umawiając się do Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej w SP ZZOZ Kozienice na wizytę, nie jest potrzebne skierowanie, wystarczy zadzwonić na nr telefonu 48 67 97 272 lub umówić się osobiście. Jednocześnie informujemy, że realizujemy Projekt pt.: „MODEL DOM”. Jest to kompleksowe wsparcie rodzin dzieci w trakcie leczenia onkologicznego lub po przebytej chorobie onkologicznej, z uwzględnieniem instytucji środowiska lokalnego. Projekt ten koncentruje się na dostarczeniu opiekunom dzieci z chorobą nowotworową nowych narzędzi, które umożliwią wykorzystanie zasobów własnej rodziny i najbliższego otoczenia w pracy z dzieckiem onkologicznym, a w konsekwencji pomogą również dziecku.
Przypominamy, że w SP ZZOZ w Kozienicach istnieje możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19. Zapraszamy wszystkich chętnych do zaszczepienia się w naszym Punkcie Szczepień Powszechnych. W ofercie posiadamy szczepionkę firmy Pfizer dedykowaną przeciw wariantowi Omikron BA.4-5, stosowaną jako dawka przypominająca. Dla chętnych, którzy chcą rozpocząć cykl szczepień posiadamy szczepionkę Pfizer, dotyczy to I i II dawki. Jak już wcześniej informowaliśmy, w ramach Punktu Szczepień dysponujemy zespołem wyjazdowym, który wykonuje procedurę szczepienia w miejscu zamieszkania pacjenta (dotyczy obłożnie chorych, nieopuszczających miejsca zamieszkania). Informację o szczepieniu można uzyskać osobiście w Punkcie Szczepień oraz pod numerami telefonów: (48) 67 97 231 i (48) 67 97 157 w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych.
PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH jest czynny w godzinach:
- Poniedziałek – 10:00 – 15:00;
- Wtorek – 10:00 – 15:00;
- Środa –10:00 – 17:00;
- Czwartek – 10:00 – 15:00;
- Piątek – 10:00 – 15:00.

Przypominamy, że można wesprzeć SP ZZOZ w Kozienicach wpisując w zeznaniu podatkowym (PIT) numer KRS 0000146712, a w rubryce cel szczegółowy: „Szpital Kozienicki”. Jest również możliwość przekazania darowizny na rzecz Szpitala, bezpośrednio na konto placówki: VeloBank S.A. - Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach: 56 1560 0013 2336 7257 5000 0001 w tytule należy wpisać: darowizna.
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ PRZEKAZANĄ ZŁOTÓWKĘ I OKAZANE WSPARCIE.

Prosimy wszystkich korzystających ze świadczeń udzielanych przez naszą placówkę o zachowanie ostrożności i stosowanie reżimu sanitarnego.
Zapraszamy do korzystania ze świadczeń medycznych realizowanych w SP ZZOZ w Kozienicach.

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach