Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

II Międzypowiatowy Wernisaż w Klubie Seniora w Głowaczowie - Starostwa Kozienicki Krzysztof Wolski20 października w Klubie „Senior +” w Głowaczowie odbył się II Międzypowiatowy Wernisaż „Twórczość artystyczna środowisk senioralnych, Kół Gospodyń Wiejskich i osób z niepełnosprawnością”. Obecni na spotkaniu; Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski, Wójt Gminy Głowaczów Hubert Czubaj oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głowaczowie Justyna Malinowska przekazali wyrazy uznania i gratulacje organizatorom i uczestnikom przedsięwzięcia.

Zgodnie podkreślali wielką rolę jaką w społeczności powiatowej i gminnej pełnią Kluby Seniora. Starosta na ręce Kierownika Klubu "Senior +" Sylwestra Gałka przekazał kwiaty i upominek.
Podczas części artystycznej spotkania swoje umiejętności zaprezentowali członkowie Klubu „Senior+” oraz Karolina Godzińska ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Myślakowicach. Ponadto goście mieli okazję wysłuchać recitalu autorskich utworów Elżbiety Malecińskiej, która na co dzień pełni funkcję Kierownika Domu Ludowego w Cerekwi.
Na zakończenie wszyscy zaproszeni zostali do obejrzenia wystawy oraz na słodki poczęstunek.

II Międzypowiatowy Wernisaż w Klubie Seniora w Głowaczowie -Klub Seniora  z GłowaczowaII Międzypowiatowy Wernisaż w Klubie Seniora w Głowaczowie - prace artystów SeniorówII Międzypowiatowy Wernisaż w Klubie Seniora w Głowaczowie - starosta z dyplomemII Międzypowiatowy Wernisaż w Klubie Seniora w Głowaczowie - występy uczestników wernisażuII Międzypowiatowy Wernisaż w Klubie Seniora w Głowaczowie - Starosta z Wójtem Gminy Głowaczów przy torcieII Międzypowiatowy Wernisaż w Klubie Seniora w Głowaczowie - zdjęcie grupowe uczestników wernisażu