Kalendarz wydarzeń

Warsztaty z samoobrony dla kobiet
Sobota, 09 Marzec 2019, 17:30
Do Wtorek, 26 Marzec 2019

Szkoła Leung Ting Wing Tsun Kung Fu w Kozienicach oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Kobiet”, serdecznie zapraszają na warsztaty z samoobrony dla kobiet, które odbędą się w dniu 9 marca 2019 r. (sobota) o godz. 17.30 (grupa I) i o godz. 19.00 (grupa II), w sali tanecznej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Informacje organizacyjne:
na warsztaty zapraszamy panie i dziewczęta,
na warsztatach uczestniczki zostaną zapoznane z podstawowymi i praktycznymi technikami samoobrony, umożliwiającymi pokonanie większego i silniejszego napastnika,
na warsztaty należy przyjść 10 min wcześniej, aby przebrać się w strój sportowy; warto pamiętać o butelce wody.

 

Wstęp wolny!
UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 2 marca 2019 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Serdecznie zapraszamy !!!


Wing Tsun Kung Fu to chińska sztuka walki, stworzona ponad 300 lat temu przez mniszkę z klasztoru Shaolin, a uprawiana m.in. przez Brucea Lee i Jackiego Chana.

Kozienicka szkoła należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Wing Tsun (IWTA) z siedzibą w Hong Kongu, Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Wing Tsun (EEWTO) i Polskiego Stowarzyszenia Wing Tsun, tym samym zapewnia przekazywanie rzetelnej wiedzy i kontakt z mistrzami.

Instruktorzy
Uczniowie podczas treningu znajdują się pod stałą opieką instruktora, który przekazuje wiedzę dotyczącą sztuki walki w łatwy i prosty do przyswojenia sposób. Zajęcia w szkole Wing Tsun Kung Fu Kozienice prowadzi Si-Mei Hanna Mickiewicz (3. stopień mistrzowski IWTA E.E.W.T.O), zgodnie z programem opracowanym przez Si-Fu Jarosława Buć (4. stopień mistrzowski IWTA E.E.W.T.O).

Treningi w Kozienicach
Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki w I LO im. Stefana Czarnieckiego.

o godz. 17.00 – treningi dla dzieci (6-11 lat),
o godz. 18.00 - treningi dla młodzieży (od 12 lat) i dorosłych

Każdy nowy uczeń rozpoczyna w grupie początkującej, w której poznaje teoretyczne podstawy systemu oraz ich praktyczne zastosowanie. Trening składa się m.in. z ćwiczeń formy, nauki obrony przed różnymi atakami oraz ćwiczeń izometrycznych.

Rozwój umiejętności
Podczas treningu uczniowie poznają zasady działania ciała ludzkiego (biomechanika) i rozwijają sprawność ruchową. Ponadto uczniowie uczą się szacunku do innych, regularny trening uczy systematyczności a nauka samoobrony zwiększa pewność siebie. Regularne seminaria i obozy treningowe a także bezpośredni kontakt z mistrzami zapewniają ciągły rozwój umiejętności.

Bezpłatny trening próbny

Zapisy poprzez:

stronę www.szkolakungfu.pl
wysłanie maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fanpage na Facebooku www.facebook.com/wtkozienice/
kontakt telefoniczny: 883 145 000

Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Kalendarium

05.09.2021
Festiwal „Mazowsze w Koronie” - Magnuszew
Kościół p.w. Świętego Jana Chrzciciela w Magnuszewie
10.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
11.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
12.09.2021
Turniej Piłkarski Ochotniczych Starży Pożarnych
Stadion Sportowy w Głowaczowie ul. Kozienicka 7A

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych