Kalendarz wydarzeń

Warsztaty z samoobrony dla kobiet
Sobota, 09 Marzec 2019, 17:30
Do Wtorek, 26 Marzec 2019

Szkoła Leung Ting Wing Tsun Kung Fu w Kozienicach oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Kobiet”, serdecznie zapraszają na warsztaty z samoobrony dla kobiet, które odbędą się w dniu 9 marca 2019 r. (sobota) o godz. 17.30 (grupa I) i o godz. 19.00 (grupa II), w sali tanecznej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Informacje organizacyjne:
na warsztaty zapraszamy panie i dziewczęta,
na warsztatach uczestniczki zostaną zapoznane z podstawowymi i praktycznymi technikami samoobrony, umożliwiającymi pokonanie większego i silniejszego napastnika,
na warsztaty należy przyjść 10 min wcześniej, aby przebrać się w strój sportowy; warto pamiętać o butelce wody.

 

Wstęp wolny!
UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 2 marca 2019 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Serdecznie zapraszamy !!!


Wing Tsun Kung Fu to chińska sztuka walki, stworzona ponad 300 lat temu przez mniszkę z klasztoru Shaolin, a uprawiana m.in. przez Brucea Lee i Jackiego Chana.

Kozienicka szkoła należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Wing Tsun (IWTA) z siedzibą w Hong Kongu, Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Wing Tsun (EEWTO) i Polskiego Stowarzyszenia Wing Tsun, tym samym zapewnia przekazywanie rzetelnej wiedzy i kontakt z mistrzami.

Instruktorzy
Uczniowie podczas treningu znajdują się pod stałą opieką instruktora, który przekazuje wiedzę dotyczącą sztuki walki w łatwy i prosty do przyswojenia sposób. Zajęcia w szkole Wing Tsun Kung Fu Kozienice prowadzi Si-Mei Hanna Mickiewicz (3. stopień mistrzowski IWTA E.E.W.T.O), zgodnie z programem opracowanym przez Si-Fu Jarosława Buć (4. stopień mistrzowski IWTA E.E.W.T.O).

Treningi w Kozienicach
Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki w I LO im. Stefana Czarnieckiego.

o godz. 17.00 – treningi dla dzieci (6-11 lat),
o godz. 18.00 - treningi dla młodzieży (od 12 lat) i dorosłych

Każdy nowy uczeń rozpoczyna w grupie początkującej, w której poznaje teoretyczne podstawy systemu oraz ich praktyczne zastosowanie. Trening składa się m.in. z ćwiczeń formy, nauki obrony przed różnymi atakami oraz ćwiczeń izometrycznych.

Rozwój umiejętności
Podczas treningu uczniowie poznają zasady działania ciała ludzkiego (biomechanika) i rozwijają sprawność ruchową. Ponadto uczniowie uczą się szacunku do innych, regularny trening uczy systematyczności a nauka samoobrony zwiększa pewność siebie. Regularne seminaria i obozy treningowe a także bezpośredni kontakt z mistrzami zapewniają ciągły rozwój umiejętności.

Bezpłatny trening próbny

Zapisy poprzez:

stronę www.szkolakungfu.pl
wysłanie maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fanpage na Facebooku www.facebook.com/wtkozienice/
kontakt telefoniczny: 883 145 000

Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Kalendarium

25.07.2021
II Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Kozienickiej
Gminy Głowaczów na Stadionie sportowym ul. Kozienicka 7A
01.08.2021 01.08 2021
VI SPOTKANIE NA PRZYCZÓŁKU
Magnuszew
01.08.2021
DNI GMINY GŁOWACZÓW
Stadion sportowy ul. Kozienicka 7A, Głowaczów
08.08.2021
77. Rocznica Bitwy pod Studziankami
Studzianki Pancerne

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych