Kalendarz wydarzeń

Casting do filmu „Wiedźma” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej
Piątek, 09 Sierpień 2019, 14:00 - 19:00

urmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski, Mushchelka Production S.A. oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na casting do filmu „Wiedźma” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, który odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2019 r. (piątek) w godz. 14.00-19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Zdjęcia do filmu fabularnego, krótkometrażowego pt. „Wiedźma” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej będą kręcone w Kozienicach w dniach 12-14 sierpnia 2019 r. Realizatorzy filmu potrzebują statystów, którzy zagrają w scenach wesela. Poszukiwane są: dzieci, młodzież, dorośli, również seniorzy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Płatny dzień zdjęciowy (100 zł) będzie miał miejsce w dniu 14 sierpnia.

W filmie pt. „Wiedźma” zagra wielu uznanych polskich aktorów: Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Rafał Olbrychski. W filmie wystąpią również m.in.: Stanisław Banasiuk, Adrianna Chlebicka, Grzegorz Kowalczyk, Marek Kossakowski, Piotr Makarski, Jacek Beler i inni…

Gospodarzem planu filmowego jest Gmina Kozienice.