Punkt Szczepień Powszechnych

UWAGA:
ZMIANA PRACY PUNKTU SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH
Od 11 kwietnia 2022 roku Punkt Szczepień Powszechnych przy SP ZZOZ w Kozienicach będzie pracował 2 x w tygodniu:
Poniedziałek – 10:00 – 15:00.
Środa – 10:00 – 15:00.

W sprawie rejestracji na szczepienie prosimy dzwonić w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych na numer telefonu: (48) 67 97 157. Zapraszamy chętnych do szczepienia w naszym punkcie szczepień po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Na podstawie decyzji Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarno- Epidemiologicznego Sekcji Radiacyjnej w Warszawie w dniu 05 kwietnia 2022 roku został uruchomiony w Pracowni Tomografii Komputerowej nowy aparat do wykonywania badań CT.
Pomimo zmniejszenia ilości zakażeń wywołanych wirusem SARS-CoV-2 zwracamy się z prośbą do wszystkich korzystających ze świadczeń udzielanych przez naszą placówkę o zachowanie ostrożności i stosowanie zasad reżimu sanitarnego.

Plakat zachęcający do szczepień przeciwko sars-2

Więcej informacji na temat szczepień przeciwko Covid-19 na stronie:
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/szczepienie-przeciwko-covid-19

Istnieje możliwość wyboru rodzaju szczepionki. Dysponujemy dużą ilością szczepionek typu PFIZER, można zaszczepić się również bez zapisywania, wystarczy przyjść do Punktu szczepień.

Informujemy, że w ramach Punktu szczepień dysponujemy zespołem wyjazdowym, który wykonuje procedurę szczepienia w miejscu zamieszkania pacjenta (dotyczy obłożnie chorych, nieopuszczających miejsca zamieszkania).

Przypominamy, że w SP ZZOZ w Kozienicach Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 usytuowany jest w Pawilonie Zakaźnym – Zc (dawna Administracja), budynek parterowy.

 

Zachęcamy i zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 12 rok życia do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 (film z napisami dla niesłyszących)

Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych